FIFA 18 Demo Download

FIFA 18 Demo Download – Pobierz na PC

Do Sieci trafiają już pierwsze potwierdzone oraz niepotwierdzone informacje dotyczące kolejnej odsłony kultowej serii gry. Wzorem lat poprzednich nie ma żadnych wątpliwości, że oczekiwana premiera FIFA 18 ponownie zelektryzuje rynek gier komputerowych.

Pobierz FIFĘ 18 DEMO download i sprawdź, czy najnowsza wersja gry została dopracowana nie tylko graficznie (piłkarze, trybuny i stadiony), ale i pod każdym innym względem, takim jak składy drużyn, gameplay, realizm gry – zagrania, obrona, czy wiele innych niuansów, które są niezwykle ważne i zauważalne wśród poważnych graczy. Oceń sam, jaką ewolucje jakościową przeszła FIFA od ostatniego roku.

Pomimo, że jeszcze nie wiemy, kiedy dokładnie zagramy oficjalnie w tegoroczną część symulatora piłki nożnej, to możemy pokusić się o pewne przewidywania.

FIFA 18 Demo – Download

Pobierz fifa

Dotychczasowe daty premier gry FIFA:

 • FIFA 11: 28 wrzesień (USA), 01 październik (Europa)
 • FIFA 12: 27 wrzesień (USA), 30 wrzesień (Europa)
 • FIFA 13: 25 wrzesień (USA), 28 wrzesień (Europa)
 • FIFA 14: 24 wrzesień (USA), 27 wrzesień (Europa)
 • FIFA 15: 23 wrzesień (USA), 25 wrzesień (Europa)
 • FIFA 16: 22 wrzesień (USA), 24 wrzesień (Europa)
 • FIFA 17: 27 wrzesień (USA), 29 wrzesień (Europa)

W zestawieniu widać wyraźny trend. Począwszy od FIFA 12 każda kolejna część serii była wydawana w ostatnim możliwym tygodniu września zarówno w USA, jak i w Europie.

Oficjalna data premiery FIFA 18 Demo przewidziana jest na między 12 a 19 września 2017 roku i będzie dostępna na konsolach Playstation 4, Playstation 3 oraz Xbox 360, Xbox One, a także oczywiście na platformie PC.

Na naszej stronie już teraz możesz pobrać FIFE 18 DEMO – download. Pobierz grę i bądź wśród pierwszych graczy.

Wydawca gry – firma EA Sports może ogłosić oficjalną datę premiery FIFY 18 Demo na targach E3 (Electronic Entertainment Expo) lub na Gamescom 2017 (który odbędzie się w dniach 22-26 sierpnia). Będziemy aktualizować naszą witryn z najnowszymi informacjami na temat FIFY 18 Demo po potwierdzeniu daty oraz szczegółów.

FIFA 18 GamePlay – przebudowany drybling

W FIFIE 18 znajdziemy znaczące zmiany w dryblingu. Zawodnicy będą zdecydowanie inaczej już reagować w czasie meczu, a przyjęcie piłki mocno wpłynie na naszą grę.
Pomimo tego, iż EA Sports nie zdecydował się jeszcze (w chwili pisania tego tekstu) na wielkie zaprezentowanie gry, to za pośrednictwem publikowanych krótkich fragmentów, prezentują pewne niewątpliwe nowości w rozgrywce. I tak oto jeden z opublikowanych na facebooku materiał prezentuje zmiany w dryblingu:

 • technologia ruchu prawdziwych zawodników
 • rozpoznawalny styl piłkarzy
 • przebudowany drybling
 • zagrania na obiegniecie przeciwnika
 • nagłe zwroty zawodników
 • nowe sterowanie dośrodkowaniami

Opcje Gry FIFA 18 Demo:

 • Kick Off
 • The Journey – Hunter Returns

Rozgrywaj szybkie mecze dziesięcioma światowej klasy drużynami, takimi jak m.in. FC Bayernem Monachium, Realem Madryt, czy Manchesterem United.

Gra FIFA 18 będzie oferowała naszą polską Ekstraklasę i reprezentację Polski w komentarzu Dariusza Szpakowskiego i Jacka Laskowskiego.

Gra FIFA 18 wykorzystuje silnik Frostbite (jest wykorzystywany przez wersje na platformy PC, xbox one, playstation 4), który ożywia graczy, drużyny, zaciera granicę między światem wirtualnym a prawdziwym.

FIFA 18 Demo – Download

Pobierz fifa

Najważniejsze wyszukiwane słowa na naszej stronie:


fifa 18 demo,
fifa 18 demo pc,
fifa 18 demo download,
fifa 18 demo pobierz,
fifa 18 demo do pobrania,
fifa 18 demo klucz aktywacyjny,
fifa 18 demo download bez klucza,
fifa demo download PC

Jeśli FIFA 18 demo Ci się spodobała to zachęcamy do pobrania pełnej wersji FIFA 18 download PC na komputery.

1 komentarz


 1. Z tego, co gdzieś czytałem to opcja „Drogi do sławy” bedzie dostępna tylko na konsolach obecnej generacji, a także na PC. Wiec na konsoli PS3 niestety, ale nie poznamy historii Aleksa Huntera… wielka, wielka szkoda..

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *