FIFA 18 GamePlay

GamePlay FIFA 18

Jakich zmian w FIFA 18 możemy się spodziewać względem poprzednich wersji? W nowej Fifie znajdziemy miedzy innymi zmiany w ustawieniach znanych zespołach, a zwłaszcza wśród napastników tych najbardziej rozpoznawalnych drużyn.

Twórcy z EA Sports tak, jak w przypadku gry poszczególnych zawodników, przyjrzeli się uważniej grze wybranych zespołów i dzięki temu w nowej fifie 18 download znajdziemy charakterystyczne zagrania znanych drużyn. Przykładowo fanów np. Barcelony z pewnością ucieszy fakt, iż w czasie rozgrywki przeprowadzą kombinacyjną akcje za pomocą takich gwiazd, jak: Messi, Suarez, czy Neymar.

Czarowanie techniką piłkarską swoich rywali w FIFA 18 wygląda trzeba przyznać naprawdę nieźle. Jednakże tym samym nasuwają się nam pewne wątpliwości związane z obroną w Fifie 18. Mianowicie powstrzymanie dobrze ustawionych i nabiegających zawodników, nie będzie z pewnością zadaniem łatwym.

Przypomnijmy. Wg EA Sports nowa FIFA 18 wykorzystuje silnik Frostbite, co powoduje, że gra zaciera granicę między światem wirtualnym, a prawdziwym. Frostbite ożywia piłkarzy, zespoły i atmosferę tego wspaniałego sportu, jakim jest niepowtarzalność piłki nożnej.

Jaki zatem wniosek możemy z powyższych faktów wysnuć? Otóż wg mnie nowy sezon Fify 18 należy chyba rozpocząć od solidnego trenowania gry defensywnej. Ćwiczenie takich fragmentów, jak gra z kontry, szybkie podania, dokładne wrzutki to jest naprawdę wiele zmian, które będą mocno rzutować na wyniki naszych spotkań.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *