FIFA 17 Download Pełna Wersja Gry

FIFA 17 Download Pełna Wersja

FIFA 17 Pobierz

Recenzja Gry FIFA 17 Download

Gra FIFA 17 to kolejna odsłona kultowej gry piłkarskiej na komputery. Producenci gry FIFA 17 Download zadbali o wiele detali, dlatego gracze mają szansę na naprawdę atrakcyjne spędzenie wolnego czasu (zarówno w trybie single, jak i multiplayer).

FIFA 17 Pobierz na PC

fifa 17 download

Ekscytująca fabuła FIFY 17 – Do Pobrania

Warto wiedzieć, że firma Electronic Arts wprowadziła dwie ważne zmiany, które znacząco poprawiają jakość gry. FIFA 17 pobierz została wzbogacona o pełnoprawną kampanię fabularną. Trzeba dodać, że w grze wykorzystano również silnik Frostbite, który znany jest między innymi z serii Battlefield. Każdy zawodnik ma szansę wcielić się w młodego piłkarza Alexa Huntera, który rozpoczyna karierę w Premier League. Zawodnik ma w genach talent do futbolu, ponieważ jego dziadek, Jim Hunter, w czasach swojej młodości był jedną z gwiazd angielskiej Ekstraklasy. Tryb fabularny nie ogranicza się jedynie tylko do aspektów sportowych. Możemy prowadzić swoją postać także w wielu sytuacjach pozaboiskowych (w szatni, na imprezach itp.). Co ciekawe, istnieje możliwość doboru wypowiadanych kwestii, które wpływają na rozwój sytuacji. Minusem jest jednak na pewno fakt, że można grać tylko w angielskich ligach, a już na samym początku nic nie stoi na przeszkodzie, by podpisać kontrakt z Manchesterem United, Manchesterem City czy Chelsea FC (dla wielu jest to po prostu zbyt dużym ułatwieniem).

Udoskonalone opcje gry FIFA 17 Pobierz Download

Trzeba podkreślić, że gracze mają również do wyboru szereg opcji, które były dostępne w poprzednich latach (są one jednak udoskonalone). Symulator piłki nożnej – poza kampanią fabularną – oferuje różne tryby kariery, rozgrywania spotkań towarzyskich czy zabawę w opcji multiplayer. Warto zaznaczyć, że producenci zadbali szczególnie o poprawę stałych fragmentów gry (są zdecydowanie bardziej realistyczne), starć fizycznych (teraz silniejszy zawodnik nie ma problemów w starciach z mniej zbudowanymi konkurentami, jak to miało miejsce wcześniej), technik ofensywnych czy sztucznej inteligencji, które znacząco wpływają na jakość rozgrywki. Wielu graczy FIFA 17 chwali opcję, że gracz może w różny sposób podbiegać do piłki, aby nadać jej właściwą rotację. Takich nowinek jest jednak o wiele więcej.

Nowoczesny silnik Frostbite w FIFA 17

FIFA 17 działa w oparciu o silnik Frostbite. Jest to między innymi spowodowane faktem wprowadzenia kampanii fabularnej, która wymaga zastosowania bardziej zaawansowanych rozwiązań w tym aspekcie. To powoduje, że piłkarze, trenerzy, stadiony czy kibice wyglądają zdecydowanie bardziej realistycznie, niż miało to miejsce w poprzednich edycjach. To sprawia, że wielu graczy bardzo pozytywnie ocenia tą edycje gry od EA Sports.

FIFA 17 Download na PC

Gra Fifa 17 Pobierz

Najczęściej wyszukiwane frazy dla gry FIFA 17:

fifa 17, fifa 17 download, fifa 17 do pobrania, fifa 17 chomikuj, fifa 17 pebx, fifa 17 crack, fifa 17 key, fifa 17 na pc, fifa 17 pobierz, fifa 17 pobierz na pc, fifa 17 demo, fifa 17 polski komentator, download fifa 17, pobierz fifa 17, fifa 17 skidrow, fifa 17 torrent, fifa 17 zagraj, fifa 17 pełna wersja

3 komentarze


  1. Wróciłem do wirtualnej piłki po 5 latach, bo chyba jakoś od czasów PESa 12 w nic nie grałem. Teraz od kilku tygodni frywam w fifkę 17 i jestem mega zadowolony 🙂


  2. Musze przyznać, że byłem troche zawiedziony rozgrywką w FIFIE 16. Wg mnie gra była za bardzo oskryptowana, a na dodatek promująca drużyny z jak najszybszymi piłkarzami. Za to FIFA 17 po prostu oczarowała mnie!

Dodaj komentarz