Fifa 17 – Droga do Sławy – The Journey

FIFA 17 The Journey – Droga do Sławy

Gry komputerowe to jedna z ciekawszych form spędzania czasu. Sprzęt obecny prawie w każdym domu pozwala błyskawicznie przenieść się do innej rzeczywistości. Poza nią mamy do czynienia z poradnikami, stronami tematycznymi oraz z całą społecznością skupioną wokół tego rodzaju rozrywki. Gry mają również swoją funkcję edukacyjną – uczą cierpliwości oraz podejmowania najlepszych decyzji. Nie ma chyba dziecka, które nie wiedziałoby o grach, a bardzo często rozgrywka może angażować całą rodzinę!  To tam możemy być kim chcemy i wirtualnie realizować swoje marzenia. Może zawsze chciałeś zostać piłkarzem? Teraz masz okazję!

FIFA 17 – Kolejna odsłona rywalizacji

Tematyka piłki nożnej zostaje podjęta po raz dwudziesty czwarty. Tym razem z innowacją w postaci nowego silnika, na którym oparta jest gra FIFA 17. W tej edycji zmiany dotyczą sposobu poruszania się zawodników, ich fizycznego starcia z przeciwnikami oraz myślenia i zachowania się w ataku. EA Sports przebudowało również jej stałe elementy. Gra FIFA 17 download oparta na platformie technologicznej Frostbite to nowe rozwiązanie zapewniające godziny satysfakcjonującej rozrywki. Silnik ten, wykorzystany między innymi w grze Need For Speed, pozwala na dodanie nowych funkcjonalności do rozgrywki. Dzięki niemu mamy możliwość odkrycia swoich talentów oraz swojej drogi do sławy.

FIFA 17 – Światła reflektorów, krzyk publiczności, akcja!

A droga do sławy może być trudna. W tym trybie możemy wcielić się w młodego piłkarza na boisku, ale także poza nim. Alex Hunter (bo tak nazywa się nasz główny bohater w trybie fabularnym) podejmie starania w jednej z najbardziej rygorystycznej lidze świata – Premier League. Mamy okazję poznać jego historię oraz pomóc mu w wybiciu się z tłumu. Różnorodność postaci oraz możliwość ułożenia dialogu poprzez wybieranie wypowiadanych kwestii jest dodatkowym atutem. The Journey jest więc wzbogacona o kampanię fabularną, dzięki której możemy utożsamić się z głównym bohaterem i tym samym zapewnić sobie jeszcze więcej zaangażowania i emocji podczas pojedynku. Tryb ten dostępny jest na platformach Xbox One, Playstation 4 oraz komputerach PC.

W Fifie 17 każdy gol ma znaczenie

Rywalizacja oraz sprawdzenie umiejętności może przydać się nam podczas uczestnictwa w mistrzostwach FUT. Kto wie, może uda nam się nawet zakwalifikować do Ligi Weekendowej? Jedno jest pewne – rozgrywka z najwyższej półki dostępna jest od ręki. Symulator piłki nożnej w tej wersji FIFY 17 ma dopracowaną grafikę (między innymi zmieniony model oświetlenia oraz dopracowany wygląd ubioru piłkarzy). Sprawia to, że cały świat gry wygląda jeszcze bardziej realistycznie.
Niewątpliwie twórcy FIFY postawili na zwiększenie realizmu oraz jakości. Pozostaje jedynie włączyć grę i wcielić się w profesjonalnego gracza!

Dodaj komentarz