FIFA 17 Ultimate Team

Fifa 17 Ultimate Team

Fifa 17 Ultimate Team to złożony system rozgrywek oparty na grze karcianej. Na początku gracz buduje swój skład, gdzie każdy piłkarz przedstawiony jest w formie karty. Na kartach wykonywane są w czasie gry operacje przy pomocy innych kart. W ten sposób można przedłużać zawodnikom kontrakty czy leczyć ich kontuzje. Wszystkie karty można zdobyć na ogólnodostępnym rynku tworzonym przez graczy. Płaci się na nim wirtualną walutą. Pieniądze można zdobyć wygrywając mecze i turnieje lub zamieniając na nie realne pieniądze.

FUT – co warto wiedzieć?

FUT to gra będąca sporym wyzwaniem dla graczy. Aby osiągać dobre wyniki trzeba poświęcić naprawdę sporo czasu na grę. Kluczem do sukcesu jest umiejętne inwestowania. W tym przypadku nie opłaca się oszczędzać. W grze FIFA 17 download do wyboru jest kilka różnych trybów przeznaczonych dla pojedynczego gracza. W początkowej fazie najlepiej grać ze sztuczną inteligencją, a więc komputerem, bo to najłatwiejszy sposób na zdobycie pieniędzy. Dopiero potem można pokusić się o starcia online z realnymi przeciwnikami.

FUT – Podstawowe zasady

Już na samym początku gry warto pamiętać o kilku podstawowych zasadach. W grze nie opłaca się faulować i łapać kartek, zwłaszcza w nieprzemyślany sposób. Wszystko to ma bowiem wpływ na pomeczową ocenę. Im więcej problemów stworzą w czasie meczu zawodnicy, tym niższa wypłata. Os startu należy się skupić na wykonywaniu zadań menadżera. Dzięki temu można o wiele łatwiej zrozumieć mechanikę poszczególnych trybów czy zarobić nieco dodatkowych monet. Wygrywając paczkę z kartami można też natrafić niekiedy na graczy nieprzydatnych, wówczas trzeba ich od razu skierować.

Fenomen FUT

FIFA 17 Ultimate Team to dzisiaj ogromna społeczność fanów futbolu, którzy tworzą w sieci wymarzone drużyny piłkarskie i ze sobą rywalizują. Dzisiaj FUT ma już ponad 15 milionów fanów na całym świecie i liczba ta rośnie. W grze można tworzyć wiele składów i występować w turniejach sieciowych i jednoosobowych. Ciekawą opcją jest FUT Draft. To nowość, która polega na wyborze losowych graczy i zmierzaniu się z rywalami w specjalnych turniejach, w którym można wygrać cenne nagrody np. monety czy paczki kart.

Wielka społeczność FUT

FUT to dzisiaj wielka społeczność. Wszystkim można dzielić się ze znajomymi. W grze wszystko jest mierzone i przekazywane za pośrednictwem EA Sports Football Club. Gracze mogą zdobywać nagrody i odblokowywać nowe przygody w katalogu Football Club, pnąc się cały czas ku górze. Zadania gry są cały czas aktualizowane, podczas czego twórcy biorą pod uwagę aktualne zdarzenia ze świata piłki nożnej. Drugiej takiej gry obecnie na rynku nie ma.

Dodaj komentarz