FIFA 18 GamePlay

GamePlay FIFA 18

Jakich zmian w FIFA 18 możemy się spodziewać względem poprzednich wersji? W nowej Fifie znajdziemy miedzy innymi zmiany w ustawieniach znanych zespołach, a zwłaszcza wśród napastników tych najbardziej rozpoznawalnych drużyn.

Twórcy z EA Sports tak, jak w przypadku gry poszczególnych zawodników, przyjrzeli się uważniej grze wybranych zespołów i dzięki temu w nowej fifie 18 download znajdziemy charakterystyczne zagrania znanych drużyn. Przykładowo fanów np. Barcelony z pewnością ucieszy fakt, iż w czasie rozgrywki przeprowadzą kombinacyjną akcje za pomocą takich gwiazd, jak: Messi, Suarez, czy Neymar.

Czarowanie techniką piłkarską swoich rywali w FIFA 18 wygląda trzeba przyznać naprawdę nieźle. Jednakże tym samym nasuwają się nam pewne wątpliwości związane z obroną w Fifie 18. Mianowicie powstrzymanie dobrze ustawionych i nabiegających zawodników, nie będzie z pewnością zadaniem łatwym.

Przypomnijmy. Wg EA Sports nowa FIFA 18 wykorzystuje silnik Frostbite, co powoduje, że gra zaciera granicę między światem wirtualnym, a prawdziwym. Frostbite ożywia piłkarzy, zespoły i atmosferę tego wspaniałego sportu, jakim jest niepowtarzalność piłki nożnej.

Jaki zatem wniosek możemy z powyższych faktów wysnuć? Otóż wg mnie nowy sezon Fify 18 należy chyba rozpocząć od solidnego trenowania gry defensywnej. Ćwiczenie takich fragmentów, jak gra z kontry, szybkie podania, dokładne wrzutki to jest naprawdę wiele zmian, które będą mocno rzutować na wyniki naszych spotkań.

Dodaj komentarz