FIFA 19 Download – Do Pobrania Pełna Wersja Gry na PC

FIFA 19 Download PC:

Gra fifa 19 do pobrania

Wielu graczy zapewne zadaje już sobie powoli pytanie czym w tym roku zaskoczy nas kolejna część gry FIFA 19? I czy, jak w poprzednich latach premiera tej gry będzie miała miejsce we wrześniu?
Edit: Dzisiaj tj. 08.06.2018r. na EA Play podano datę premiery gry FIFA 19, którą wyznaczono na 28 września 2018 roku. Zatem premiera będzie miała miejsce dokładnie miesiąc po premierze gry Pro Evolution Soccer 2019.

Zobacz oficjalnie zaprezentowany zwiastun prezentujący w FIFIE 19 UEFA Champions League:

Czy Waszym zdaniem to Najlepszy zwiastun w historii FIFA? Według nas ten zwiastun prezentuję się świetnie, widać nowe twarze, a np. Gareth Bale trochę się zmienił, tak samo jak Neymar.

Według pierwszych zapowiedzi w najnowszej części gry FIFA 19 Download będą dostępne najważniejsze klubowe rozgrywki na świecie, czyli Liga Mistrzów oraz Liga Europy.

Wiele wskazuje na to, że dojdzie do współpracy UEFA i Electronic Arts w tej sprawie. Ponoć oficjalna zapowiedź współpracy to tylko kwestia czasu.
To oznacza inną ważną kwestie na tynku gier. Mianowicie straci na tym PES 2019, w którym nie będzie oficjalnych rozgrywek Ligi Mistrzów i Ligi Europy, gdyż niedawno firma Konami oraz UEFA postanowiły zakończyć współpracę.

Wszystkie te informacje pojawiły się za sprawą belgijskiego komentatora. Evert ten Napel od wielu lat podkłada głos w tej grze. Mianowicie zdradził, że właśnie kończy nagrywania komentarzy do rozgrywek Ligi Mistrzów w FIFA 19.

Edit:

Gra będzie dostępna na platformach PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch i PC wraz z polskim komentarzem i Ekstraklasą.
W tej edycji będą dostępne prestiżowe rozgrywki klubowe – UEFA Champions League!

FIFA 19 Pobierz na PC:

Pobierz fifa 19

Możemy zamówić w przedsprzedaży Edycję Mistrzowską i cieszyć się dostępem do FIFY 19 na 3 dni przed oficjalną premierą.
W FIFIE 19 mamy możliwość zagrać swoim ulubionym klubem w trybie kariery albo w zupełnie nowym samodzielnym trybie UEFA Champions League.
Ponadto w grze w trybie „Droga do sławy: Mistrzowie” możemy poznać finał historii Alexa Huntera.
W grze FIFA 19 Ultimate Team możemy zbudować skład swoich marzeń z wszystkimi dostępnymi piłkarzami z UEFA Champions League i Europa League. W FIFIE 19 pobierz dostajemy w swoje ręce najważniejsze rozgrywki klubowe na świecie.

Uruchom grę FIFA 19 pełna wersja i odsłuchaj Hymn UEFA Champions League (EA SPORTS FIFA Remix) – jest to remix autorstwa Hansa Zimmera i Vince’a Staplesa.