FIFA 21 PC Download do Pobrania:

Gra fifa 21 do pobrania

Kiedy została wydana gra FIFA 21 Download?

FIFA 21 została wydana dnia 9 października 2020 r. Nowa edycja FIFA zwykle była wydawana w ostatni piątek września, ale w tym roku FIFA 21 będzie można kupić 9 października. Natomiast wcześniejszy dostęp jest zwykle przyznawany tym, którzy zamówili grę w przedsprzedaży, co oznacza, że ​​mogą grać przed tą datą – w tym roku wczesny dostęp do gry FIFA 21 będzie dostępny 6 października.

Jaka jest cena za grę FIFA 21?

Cena FIFA 21 nie została jeszcze potwierdzona, ale w poprzednich latach standardowa edycja FIFA kosztowała około 60 GBP w Wielkiej Brytanii i 60 USD w Stanach Zjednoczonych.

W ostatnich latach EA Sports wydało wiele różnych edycji – takich jak Edycja Mistrzów i Edycja Ultimate – które kosztują nieco więcej niż edycja standardowa.
I tak edycja Mistrzowska FIFA 20 kosztuje 79,99 GBP lub 79,99 USD, a FIFA 20 Ultimate Edition kosztuje 89,99 GBP lub 99,99 USD.

FIFA 21 Ultimate Edition została potwierdzona na 89,99 GBP i 99,99 USD w oficjalnych sklepach Xbox i Playstation.
Dodatkowe korzyści dla graczy FIFA Ultimate Team, takie jak złote paczki, specjalne zestawy FUT i ikony, są powodem różnicy między ceną wydanych wersji.

Na jakich konsolach będzie można zagrać w FIFĘ 21 Pobierz?

FIFA 21 będzie dostępna na PS4, Xbox One i PC. Zostanie również wydany na konsolach nowej generacji PS5 i Xbox Series X. PS5 i Xbox Series X zostały wyznaczone w okolicach świat w USA, co oznacza, że ​​mogą zostać wypuszczone między październikiem ,a grudniem 2020 roku.

Po raz kolejny wersja Switch będzie wersją „Legacy Edition”, bez nowych trybów gry ani zmian w rozgrywce, ale ze zaktualizowanymi składami i zestawami.

Kiedy będzie można zamówić w przedsprzedaży grę FIFA 21 do pobrania?

Gracze mogą zamówić FIFA 21 w przedsprzedaży na kilka miesięcy przed datą premiery, okres przedpremierowy rozpoczyna się 18 czerwca i zbiega się z ogłoszeniem premiery gry. Zamawiając grę z wyprzedzeniem możemy liczyć np. na niższe ceny, wcześniejszy dostęp i przywileje Ultimate Team.

Jakie nowe funkcje będą dostępne w Download FIFA 21?

Nie wspomniano o szczególnych zmianach trybu gry, ani zmianach w nowej grze i skupiono się na nowym poziomie. Następny poziom zawiera kontroler Haptics na PS5, który zapewnia responsywne sprzężenie zwrotne, krótszy czas ładowania, ulepszony system oświetlenia, aby gra wyglądała bardziej realistycznie. Ponadto przestrzenny dźwięk zapewniający bardziej wciągające wrażenia na stadionie i humanizację poza piłką, w której gracze wyglądają i czują się bardziej, jak ich odpowiedniki z prawdziwego życia.

Ulepszenia trybu kariery

Problemy z trybem kariery opóźnił premierę FIFY 20, a fani tej części gry chętnie wprowadzają ulepszenia w tym zakresie. Inne rzeczy, które pojawiły się na listach życzeń graczy FIFA w trybie kariery na forach, to bardziej realistyczny biznes transferowy, większa integracja młodych graczy, czy też redaktor.
Sugerowano również zwiększenie rozgrywki, takie jak tłumy wygwizdujących byłych graczy, którzy dołączyli do rywali oraz większą różnorodność reakcji menedżerów.

Nowe ikony w grze

Każdy nowy tytuł FIFA zawiera nowe ikony dołączające do listy bohaterów z minionych sezonów, a FIFA 21 nie powinna być inna. Niektóre z bardziej popularnych potencjalnych nowych ikon to Franz Beckenbauer, David Beckham, Oliver Kahn i Francesco Totti.

Kto będzie na okładce FIFA 21?

Istnieje wielu potencjalnych kandydatów, którzy mogą pojawić się na okładce gry FIFA 21. Eden Hazard i Virgil van Dijk byli gwiazdami okładki odpowiednio edycji standardowej FIFA 20 i edycji Champions. Możliwe, że EA będzie kontynuować ten duet dla FIFA 21, biorąc pod uwagę ich popularność i profil w grze.

Cristiano Ronaldo był jedyną gwiazdą okładki FIFA 18 i FIFA 19, ale jest mało prawdopodobne, aby ikona Portugalii powróciła do łask, częściowo ze względu na wyjątkową współpracę Juventusu z rywalami EA Konami, która ma trwać przez kolejne dwa lata. Podobna sytuacja między Barceloną a Konami może oznaczać, że Lionel Messi nie będzie na okładce FIFA 21.

Tacy piłkarze jak Neymar, Kevin De Bruyne i Paulo Dybala pojawili się jako gwiazdy okładki FIFA w ostatnich latach, dlatego istnieje wiele innych alternatyw.

Dodatek Volta

Dodatek Volty do gry w piłkę nożną w FIFA 20 był popularnym aspektem ostatniej edycji serii, dając miłośnikom FIFA Street odrobinę nostalgii.
Tryb fabularny, własną ścieżkę dźwiękową i wiele innych, ale zawsze jest miejsce na ulepszenia w takich obszarach, jak rozbudowa w celu zapewnienia większej liczby miejsc, włączenie bardziej skomplikowanych umiejętności i tak dalej.

Download Gry Fifa 21 PC PL

Gra fifa 21 do pobrania

System VAR

Wprowadzenie Sędziego asystenta wideo (VAR) to największa zmiana w piłce nożnej we współczesnej erze, z kontrowersyjnymi decyzjami i momentami, które czekają na sprawdzenie. Pomimo tego, że VAR po raz pierwszy został wprowadzony w 2017 roku, to nie pojawił się w grach FIFA, głównie ze względu na fakt, że sędzią w grze jest komputer, więc nie jest podatny na ludzkie błędy.
Niemniej jednak jest to obecnie ogromna część gry, więc rozsądnie będzie dodać do gry trochę estetycznych akcentów VAR.

Więcej oficjalnych lig i klubów

Jednym z obszarów, za które nie można winić FIFA, jest oficjalne licencjonowanie, a gra od dawna obejmuje szeroki wachlarz klubów z całego świata. Jednak w FIFA 20 Juventus jest znany jako Piemonte Calcio, a Barcelona nie ma własnego stadionu, ponieważ nie ma Camp Nou. Te szczególne dziwactwa będą kontynuowane dzięki Konami, które szczycą się wyłącznymi prawami. Prawdopodobnie między tymi dwiema markami ma miejsce wyścig licencyjny, więc ciekawie będzie zobaczyć, co się stanie?